Słuchawki HUAWEI FreeLace Pro

0
519

Każdy z nas zna to uczucie, kiedy słuchawki przestają działać z jakiegoś powodu i musimy kupić nowe, które będą odpowiadać naszym wymaganiom. Przeszukujemy cały Internet, wpisując przeróżne frazy i okazuje się, że wybór jest naprawdę spory.  Jedne z tych wymagających uwagi, to HUWAWEI FreeLace Pro dostępne w trzech kolorach: zielony, czarny i SakuraPink.

Zbieżny układ dźwięku

Wyposażenie w zbieżny układ rejestracji dźwięku z wbudowanymi trzema mikrofonami, aby powstrzymać zakłócenia, towarzyszące za każdym razem, kiedy odbieramy połączenie na zewnątrz. Często zdarza się, że druga osoba nas nie słyszy z powodu przebijania się dźwięków wiatru oraz ulicznego chaosu. W tym przypadku producenci zadbali o to, żeby tutaj takowego problemu nie było.

Czas pracy na baterii

Słuchawki działają nawet do 24h pod warunkiem, że została wyłączona redukcja szumów — niezbędna w sytuacji, w której używamy ich do słuchania muzyki, bez odbierania połączeń. W przypadku, kiedy potrzebujemy ich do obu rzeczy, to czas odtwarzania przy włączonej redukcji szumów, to 16h. To naprawdę sporo, zważywszy, że są słuchawki, które działają tylko kilka godzin.

Dwa tryby pracy

Przełączanie trybów. HUWAWEI FreeLace Pro posiadają dwa tryby:

  • podwójna redukcja szumów
  • tryb świadomości otoczenia

W zależności od sytuacji, włączamy jedno, wyłączając drugie, a dochodzi do tego poprzez przytrzymanie palcem lewej słuchawki. Bez żadnego problemu z podwójnej redukcji szumów, przechodzi się na tryb świadomości otoczenia. Również ważną kwestią jest owa redukcja szumów, dostosowywana do warunków użytkowania. Pozwala na zagłębianiu się w świat muzyki wraz z ucieczką od otaczającej nas rzeczywistości, która dla wielu z nas jest tak bardzo istotna.

Obudowa 

Słuchawki HUWAWEI FreeLace Pro posiadają magnetyczną konstrukcję, pozwalającą na złączenie ze sobą słuchawek w momencie, kiedy są nam niezbędne do użytkowania. Jeżeli chcemy wznowić ich pracę, rozłączamy je.

Dźwięk

HUWAWEI FreeLace Pro zostały wyposażone w dynamiczny przetwornik, umożliwiający najwyższej jakości bas.

  • mikrofony umożliwiające redukcję szumów
  • membrana z aluminium i magnezu
  • dynamiczny przetwornik
  • tuba akustycznych częstotliwości

Parowanie

Słuchawki HUWAWEI FreeLace PRO zostały wzbogacone o technologię HUWAWEI HiPair, która umożliwia bezproblemowe parowanie z innymi urządzeniami typu tablet czy smartphone dzięki zintegrowanej wtyczce USB-C z obsługą OTG.  W ten sam sposób podładowujemy słuchawki, kiedy tylko tego sobie życzymy.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.