Znajdź tanią księgową w swoim mieście – portal Znany Księgowy.

0
570

Warto jest zacząć współpracę z   Znany Księgowy ponieważ jesteśmy firmą, która zyskała zaufanie klientów indywidualnych jak i biur rachunkowych. Jak to zrobiliśmy? Odpowiedź jest prosta. Wieloletnia rzetelna praca i sumienna obsługa przedsiębiorców. Wybierając nas oszczędzasz czas. Nie tracisz czasu na sprawy związane z rachunkowością firmy. Nasza firma bardzo dobrze rozumie wymagania oraz oczekiwania przedsiębiorców, które wiążą się z brakiem czasu i zmienną sytuacją na rynku. Biuro rachunkowe Znany Księgowy istnieje na rynku od 2001 r. Biuro prowadzone jest przez najlepszych specjalistów z zakresu księgowości. Biuro księguje podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe – sprawdź jakie www.znany-ksiegowy.pl . Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z przedsiębiorcami opartych na zaufaniu – chętnie przekazujemy swoje doświadczenie i wiedzę naszym partnerom biznesowym, wspieramy was w rozwiązywaniu złożonych zagadnień ekonomicznych. Wiemy jak istotne są sprawy finansowe, które zleca nam przedsiębiorca, temu też dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi księgowe cechowały się wysoką jakością, ale również atrakcyjnymi cenami. Naszą wiedzę oraz profesjonalizm zawdzięczamy w dużej mierze bogatemu doświadczeniu jakie nabyliśmy pełniąc odpowiedzialne funkcje w dziedzinie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw m.in. głównego księgowego, dyrektora finansowego i przeprowadzając badania sprawozdań finansowych.

Co może zaoferować nasze biuro rachunkowe?

Wspólnie ustalamy cenę konkretnych usług księgowych, na przykład w postaci ryczałtu. Jesteśmy   firmą rodzinną. Działalność biura rachunkowego polega na obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm działających na rynku. Nasza oferta to usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży dla potrzeb podatku vat, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie środków trwałych oraz wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych cit,pit,vat, przygotowanie zeznań rocznych, sporządzanie obowiązkowych sprawozdań finansowych gus, monitoring należności oraz zobowiązań. Zajmujemy się prowadzeniem całej księgowości w ramach działalności przedsiębiorcy. Wymagamy od siebie bardzo dużo, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób możemy zagwarantować klientom poczucie bezpieczeństwa oraz spokoju w prowadzeniu działalności gospodarczej. Dla osób, zaczynających prowadzenie działalności mamy do zaoferowania darmową pomoc związaną z dokumentacją przy jej otwieraniu. Zadzwoń do nas lub napisz, nie czekaj z decyzją. Jeśli już tutaj jesteś i czytasz ten artykuł to oznacza, że szukasz pomocy w księgowości. My wiemy jak rozwijać wasz biznes pod kątem księgowym. Powierz prowadzenie pracy papierkowej naszemu księgowemu a samemu zajmij się obsługą swoich klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.